DO ODSŁUCHANIA: Świat czeka na Twoje talenty. Odkryj je i puść w obrót

Każdy z nas, przychodząc na świat, otrzymał od Stwórcy niezwykły prezent. Jest nim unikalny – jedyny w swoim rodzaju zestaw talentów. Wielu z nas nie korzysta jednak z tego daru, nie doceniając swoich talentów lub zaprzeczając ich istnieniu. Zamiast skupiać się na słabościach, postaw na swoje mocne strony! Odkryj je, rozwiń i zbierz ich owoce, które przerosną Twoje wyobrażenia.

Odkryj talenty własne i bliskich Ci osób, aby dzięki temu budować silną, pełną miłości rodzinę, która wypuści w świat pokolenie przekonane o swojej wartości i świadome swoich mocnych stron.

Książka „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce” to pomoc i inspiracja dla każdego, kto chce zacząć budować swoje życie w oparciu o mocne strony. Szczególnie skierowana jest do obecnych i przyszłych rodziców, którzy chcą towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu i rozwijaniu ich pasji oraz dorastaniu w zdrowym poczuciu własnej wartości.

Zapraszamy na spotkanie z Izą Antosiewicz i jej najnowszą książką „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce”. Iza opowie nam też o wyjątkowym miejscu, które stworzyła w przestrzeni internetowej, gdzie pomaga innym odkrywać ich talenty – przytulam.pl

Rozmawiają Edyta Maciejewska i Paulina Wysocka.

Część 1:

 

Część 2:

 

Część 3:

 

Część 4: