DO ODSŁUCHANIA: O. Cipriano de Meo – zapis konferencji wygłoszonej w Niepokalanowie

W sobotę, 2 czerwca w ramach kolejnego spotkania „Oddaj się Maryi” Niepokalanów  odwiedził o. Cipriano de Meo. Włoski egzorcysta wziął udział w Eucharystii o 11.00, nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi (z racji I soboty miesiąca) i wygłosił konferencję, dotyczącą posługi, którą pełni. Całą wypowiedź o. Cipriano, w której mowa między innymi o zmaterializowanych okularach św. Maksymiliana oraz zmaterializowanym różańcu, który otrzymał od zmarłej przed kilkudziesięciu laty matki – można odsłuchać poniżej. Ojciec Cipriano zdradził także – czego najbardziej boi się szatan i w jaki sposób lubi nas kusić.

Za tłumaczenie spotkania dziękujemy ojcu Piotrowi Szczepańskiemu, wikariuszowi warszawskiej prowincji oo. Franciszkanów.

Cz. 1 – o. Cipriano opowiada o sobie oraz o ojcu Matteo z Agnone. O. Matteo żył w latach: 1563-1616, a wicepostulatorem jego procesu beatyfikacyjnego jest właśnie o. Cipriano.

Cz. 2 – o. Cipriano opowiada o egzorcyzmach, podczas których materializują się przedmioty. Wśród nich okulary św. Maksymiliana i różaniec zmarłej przed kilkudziesięciu laty matki ojca Cipriano.

Cz. 3 – o. Cipriano opowiada o swojej znajomości z ojcem Pio

Cz. 4 – o. Cipriano o tym, jak szatan najczęściej nas kusi…

Cz. 5 – o. Cipriano udziela błogosławieństwa

Fot. Radio Niepokalanów/o. Cipriano de Meo, o. Remigiusz Trocki (na pierwszym planie, przy mikrofonie) i o. Piotr Szczepański (tłumacz)