DO ODSŁUCHANIA: Niepokalanów. Bardzo Subiektywny Przewodnik Historyczny

Z ogromną radością i dumą przedstawiamy Wam 4 tom „Bardzo Subiektywnego Przewodnika Historycznego”, który tym razem poświęcony jest w całości tylko jednemu miejscu… ale za to najpiękniejszemu ze wszystkich. Jest nim NIEPOKALANÓW.

Autorzy, bo tym razem jest ich dwóch, Marek Orzechowski i Paulina Wysocka, ukazują subiektywne spojrzenie na to wyjątkowe miejsce, które odmieniło ich życie. Widzimy je więc oczami radiowców i razem z nimi wchodzimy w najróżniejsze miejsca, nawet te na co dzień niedostępne pielgrzymom. Poznajemy ich historie, oglądamy zdjęcia, odkrywamy tajemnice i ciekawostki.

Z książką „NIEPOKALANÓW. Bardzo Subiektywny Przewodnik Historyczny” możecie godzinami spacerować po Niepokalanowie, albo w wyobraźni przenieść się do niego z domu.

W książce znajdziecie historię powstania Niepokalanowa, poznacie dwie niezwykłe postacie – Zakonnika, czyli św. Maksymiliana i Księcia, czyli Jana Druckiego-Lubeckiego. Spotkanie tych dwóch wielkich ludzi dało początek miejscu, które dziś przyciąga tysiące pielgrzymów. Przeczytacie o jedynej na świecie straży pożarnej złożonej wyłącznie z zakonników, która do niedawna gasiła pożary w habitach, poznacie tajniki pracy stworzonego przez św. Maksymiliana Wydawnictwa. Odkryjecie niezwykłą historię Kaplicy Wieczystej Adoracji, którą wymarzył sobie nasz Święty. Polecamy także arcyciekawy rozdział poświęcony Radiu Niepokalanów.

PRZECZYTAJ więcej o książce i zajrzyj do środka

W najnowszym DOBREJ BIBLIOTECZKI zdjęliśmy z naszej półki właśnie tę książkę, a rozmawiali o niej… autorzy – Paulina Wysocka i Marek Orzechowski.