DO ODSŁUCHANIA: Naturalne metody wspomagania organizmu

Mamy wczesną wiosnę, która pogodą raczej nas nie rozpieszcza. To taki czas, kiedy z jednej strony wszystko budzi się do życia, ale z drugiej nasz organizm po zimie często jest osłabiony, łapie dużo infekcji. Zapraszamy więc na ciekawą rozmowę o zdrowiu i samopoczuciu w ogólnym aspekcie codziennym.

Jak zadbać o zdrowie każdego dnia, niezależnie od wieku? Co zrobić, by niezależnie od pogody czuć się wspaniale na co dzień? Czy warto się suplementować? Na te i wiele innych pytań odpowiedziały Paulinie Wysockiej dwie ekspertki w dziedzinie zdrowia i medycyny niekonwencjonalnej: Marta Frygier i Sandra Deptuła.

Panie udzieliły także kilka prostych rad, które możemy w prosty sposób wcielić życie, by poczuć poprawę naszego zdrowia i samopoczucia.

MARTA FRYGIER – z wykształcenia pedagog oraz dyplomowany fitoterapeuta. Ukończyła m.in. Instytut Medycyny Klasztornej oraz Towaroznawstwo Zielarskie. Współpracuje ze specjalistami w Polsce, z Kliniką Medicor Cancer and Welness Centres w Toronto, oraz Instytutem Uncaria, poszukując i poznając nowe właściwości roślin leczniczych Przedstawicielka terapii komórkowych.

SANDRA DEPTUŁA – dyplomowana pielęgniarka, ekspertka i przedstawicielka terapii komórkowych oraz kroplówek witaminowych. Skupiaja się na naturalnych terapiach wspomagania organizmu.

Ich wspólną pasją i powołaniem jest praca z ludźmi, edukacja i pokazywanie alternatywnych dróg wspomagania swojego organizmu na co dzień.

 

Fot. od lewej: Sandra Deptuła i Marta Frygier | Paulina Wysocka RN