DO ODSŁUCHANIA: Marcin Styczeń o HUŚTAWCE

Marcin Styczeń z przytupem wszedł w 2023 rok. Utwór „Huśtawka”, nasza Piosenka Tygodnia, niesie zgodę na wszystkie barwy życia.

Piosenka oparta na konkretnym rytmie daje odświeżające doświadczenia muzyczna nie tylko dla Słuchaczy, ale także dla samego Artysty. O projekcie Marcin Styczeń (na zdjęciu -po prawej) opowiedział Marioli Kuźnik. 

Marcin Styczeń (ur. 22.10.1978 w Olkuszu) – pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję. Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą. Współpracuje z zespołem w składzie: Tomasz Pfeiffer (gitara), Kornel Jasiński (gitara basowa), Adam Szuraj (perkusja). Jego artystyczny dorobek to jedenaście płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

www.marcinstyczen.pl
www.facebook.com/marcinstyczen

Fot. Emilia Bąk