DO ODSŁUCHANIA: Kaplica Wieczystej Adoracji w Niepokalanowie, miejsce łask i cudów

W Niepokalanowie od prawie 3 lat znajduje się Światowe Centrum Modlitwy o Pokój – Kaplica Wieczystej Adoracji „Gwiazda Niepokalanej”. W środku niezwykła montrancja: Niepokalana z wyciągniętymi dłońmi, gotowymi rozdawać wszelkie łaski, a w Jej sercu Jezus Eucharystyczny. Każdego dnia przybywają do niej wierni, by zawierzać siebie i zostawiać tu swoje problemy. To miejsce licznych cudów, małych i dużych.

O Kaplicy Wieczystej Adoracji w Niepokalanowie, cudach, które się niej rozpoczęły, a także o tym, jak adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie, opowiedział Paulinie Wysockiej o. Mariusz Książek, proboszcz parafii w Niepokalanowie:

Posłuchaj, jak można dołączyć do modlitwy w Kaplicy Wieczystej Adoracji w Niepokalanowie:

Fot. Malwina Szymańska


Franciszkanie z Niepokalanowa zapraszają do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Wieczystej Adoracji „Gwiazda Niepokalanej” w Niepokalanowie!

Zakonnicy pragną, aby wszystkie z 744 godzin (czyli każda godzina miesiąca) miały osobę, która będzie trwała przed Najświętszym Sakramentem, adorując w intencji pokoju i triumfu Niepokalanego Serca Maryi na całym świecie („na koniec moje Niepokalane Serce zatriumfuje”).

Więcej na ten temat oraz aktualna tabela wolnych godzin adoracyjnych – TUTAJ