Co zasiejesz, to zbierzesz! DZIĘKUJEMY za 1,5% Waszego podatku

CO ZASIEJESZ, TO ZBIERZESZ. To, w co zainwestujemy dziś, będzie owocowało w przyszłości. Doskonale wiemy, że nie chodzi tylko o dobra materialne. Trzeba inwestować także w dobro duchowe, bo są tacy, którzy próbują je zniszczyć! A Jezus nas pyta: „Cóż (…) za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł” (Mt, 16, 26)?

Kochani,

Dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc naszą Fundację. Wiemy, że ilość Osób potrzebujących jest ogromna. I wiemy, że wybór Fundacji wcale nie jest taki prosty i oczywisty. Tym bardziej dziękujemy i wierzymy, że Niepokalana i św. Maksymilian Kolbe wynagrodzą Wam hojnie to wsparcie.

Co stanie się z 1,5% Waszego podatku? Nasza Fundacja włącza się w różne akcje charytatywne (o czym można przeczytać np. TUTAJ), a także wspiera Radio Niepokalanów.

Radio kontynuuje przesłanie św. Maksymiliana. A św. Maksymilian? Kochał bezgranicznie Niepokalaną. Każdą pracę i każde dzieło Jej zawierzał i Jej poświęcał. Na tej podstawie możemy śmiało stwerdzić, że każdego, Kto słucha Radia Niepokalanów i wspiera je, św. Maksymilian jeszcze za ziemskiego życia zawierzył Matce Bożej… Maryja wg św. Maksymiliana jest najleszą Drogą, doskonalym Narzędziem, Pośredniczką w osiągnięciu zbawienia, które daje Bóg.

Na falach Rozgłośni, założonej w 1938 roku przez ojca Kolbego usłyszycie zatem o tym, co dobre i piękne, o tym, co wartościowe i o tym, jak dostać się do nieba 🙂 Dzięki Wam popłyną przez eter piękne audycje! Takie, które wznoszą duszę do Nieba. Takie, które dają nadzieję. Takie, które mówią o polskiej tradycji i tożsamości. Takie, które zachęcają do modliwy i dostrzegania Boga w codziennym życiu! Usłyszycie także o tym, co wcale nie jest modne w „wielkim świecie”. Bo św. Maksymilian szedł pod prąd. I my też nie płyniemy z nurtem, idziemy pod prąd współczesnym modom i ideologiom.

Jak i gdzie słuchać Radia Niepokalanów?

Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM, a także ONLINE: http://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html

Od 6 kwietnia można nas słuchać także w eksperymentalnym multipleksie DAB+ spółki BCAST. Multipleks testowy dostępny jest w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

DAB+ (Digital Audio Broadcasting Plus) to technologia radiofonii cyfrowej. Aby użytkownicy mogli słuchać radia w tej technologii, muszą posiadać odpowiedni odbiornik. Jedną z przyczyn stworzenia i wdrażania DAB+ jest przepełnienie częstotliwości tradycyjnego radia analogowego. Dużą zaletą odbioru sygnału w ten sposób jest jego duża odporność na zakłócenia w ruchu, nawet w przypadku poruszania się z dużą prędkością.