Bóg Ojciec mówi do ciebie – s. Bożena Hanusiak

Książka „Bóg Ojciec mówi do ciebie” już w sprzedaży!

Czy słuchasz co mówi do ciebie Bóg? Jak usłyszeć Jego słowa w codzienności?

Bóg Ojciec codziennie na ciebie czeka. Jesteś Jego umiłowanym dzieckiem. On mówi do twego serca. Zapewnia, że przyjmuje cię z całym bagażem twoich doświadczeń. Chce leczyć twoje najgłębsze rany, abyś zrozumiał, kim dla Niego jesteś. Z cierpliwością wchodzi w rozmowę z tobą, pragnąc objawiać ci całą prawdę: o sobie, o tym, kim jesteś w Jego oczach, o Jego zamiarach wobec ciebie, a także o rzeczach przyszłych. Najlepiej zna twoje ukryte pragnienia i kocha cię niezmienną miłością, która nie stawia warunków. Nie zawahał się zapłacić za ciebie najwyższą cenę – wydać na śmierć swojego jedynego Syna, aby przywrócić ci wolność.

Moje dziecko, mam w tobie upodobanie. Jesteś cudownym dziełem moich rąk! Utkałem cię w łonie twej matki. Jako twój Ojciec znam cię do głębi. W każdej chwili przenika cię moje spojrzenie pełne miłości i miłosierdzia. Jesteś w centrum mojej uwagi. Chcę wypełnić twoją samotność moją obecnością. Nie bój się, nie opuszczę cię ani na chwilę.
fragment

Stworzony przez pustelnicę – siostrę Bożenę Hanusiak, dziennik ze słowami Boga Ojca pomoże otworzyć twoje serce i dokonać prawdziwej przemiany. Rozważania na każdy dzień roku przypominają, że Bóg zawsze jest blisko każdego z nas.

Wsłuchuj się w słowa Ojca i otwórz serce na prawdziwe spotkanie z Bogiem!

Książka ukazała się 27 stycznia 2021 nakładem Wydawnictwa Esprit.
Radio Niepokalanów jest patronem medialnym publikacji.