BIEG MARYJNY dla dorosłych i dla dzieci

Zapraszamy do Niepokalanowa na Bieg Maryjny dla dorosłych i dzieci. Dorośli zmierzą się na dwóch dystansach: 5,5 km i 11 km, a dzieci na dystansie ok 1 km. Bieg odbędzie się w niedzielę 19 maja w Niepokalanowie Lasku. Uczestnicy wyruszą na trasę po Mszy świętej o godz. 10:00. Wystartują i zafiniszują na placu ośrodka formacyjnego Rycerstwa Niepokalanej.

Organizatorzy: Fundacja Dwie Korony, Niepokalanów Lasek – Ośrodek Formacyjny Rycerstwa Niepokalanej, Gmina Teresin, UKS „Filipides” Teresin, Sołectwo Granice Osiedle, Sołectwo Seroki,

Data Biegu: 19 maja 2019 godz. 11:45 (po mszy św o godzinie 10:00)

Konkurencje: bieg na 5.5 km i 11 km oraz bieg dla dzieci ok 1 km.
Bieg główny z pomiarem czasu.

Regulamin biegu: TUTAJ
Pytania proszę kierować na adres e-mail: bieg.maryjny@gmail.com
Zapisy na stronie: time-sport.pl
Odbiór pakietów startowych w dniu zawodów.
Po biegu zapraszamy na poczęstunek.
Zgłoszenia do 15.05.2019 r.
Opłata startowa 20 PLN

Zachęcamy więc do udziału w biegu wszystkich tych, którzy już biegają oraz tych, którzy dopiero zastanawiają się nad podjęciem takiego wyzwania. Odrobina wysiłku najlepszy przepis na wzmocnienie i ciała, i ducha. Biorąc udział w biegu Maryi sprawdzicie swoje możliwości przed dłuższymi biegami lub rozpoczniecie przygodę z nową formą rekreacji fizycznej. Nie obawiajcie się – przewidzieliśmy porady dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem i pomożemy przygotować się wam do biegu. Wykorzystajcie więc świetną okazję, by wziąć udział w biegu ze szlachetnym przesłaniem!