45 tysięcy sympatyków RN na profilu Facebook!

Setki pieknych myśli, modlitw, polecanych książek i filmów, wydarzeń, świadectw, komentarzy i wspaniałych ludzi – znalazło miejsce na profilu Radia Niepokalanów na facebooku! Tysiące ludzi stało się Odbiorcami treści, które tam publikujemy. Dziękujemy z całego serca! Jest nas 45 tysięcy!!! To bardzo cieszy. Działamy przecież na chwałę Matki Bożej – tak, jak czyniłby na pewno nasz założyciel – św. Maksymilian. Wszyscy, którym bliska jest duchowość Maryjna, a także franciszkańska znajdą tu wiele ciekawych i wartościowych treści.

ZAPRASZAMY! LICZBA MIEJSC – NIEOGRANICZONA! 🙂

Nie zachęcamy do tego, by całe dnie „przesiadywać” na facebooku, by żyć życiem wirtualnym. Zachęcamy jednak do tego, by wykorzystywać zdobycze ludzkiej myśli do własnego rozwoju duchowego. By czerpać z facebooka, w rozsądnych ilościach to, co może nas budować i zbliżać do Boga, a także, by te Boże treści nieść innym, może zagubionym, może tym, którzy w inny sposób nie dowiedzieliby się o nich.

Media społecznościowe, dobrze wykorzystane, to znakomity środek ewangelizacyjny. Święty Maksymilian na pewno korzystałby z niego, by szerzyć chwałę Niepokalanej!