26 września – co dziś na antenie?

DZISIAJ ZAPRASZAMY NA TRANSMISJE MSZY ŚWIĘTYCH: o 8.30 z Niepokalanowa oraz o 19.00 Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie również z Niepokalanowa. Modlitwa różańcowa na antenie Radia Niepokalanów – dziś o 13.15. Mszy św. o 13.00 dzisiaj nie będziemy transmitować.

Oto wybrane punkty programu, emitowane dziś (niedziela, 26 września) na antenie Radia Niepokalanów.

6.10 (pow. dziś ok. 19.20) – Ewangelia Dnia, czyta i komentuje o. Robert Serafinowski – redaktor programowy RN

6.15 – GODZINKI o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

8.30 – Transmisja Mszy św. z bazyliki w Niepokalanowie 

10.10 – WAKACJE Z HITAMI, czyli lato sprzed lat… Na program zaprasza Krzysztof Borowiec. Dzisiaj przeboje lata 1973

10.45 (pow. dziś 16.45, 22.45) – Radiowa Lektura

11.10 (pow. dziś 21.30) – Między nami homiletami, czyli ćwierć tony z ambony

12.00 – Modlitwa południowa: Anioł Pański +rozważanie po modlitwie. Rozważania nagrywane są w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia przez Rycerzy Niepokalanej, pochodzą z książki „Dobrego dnia ze św. Maksymilianem.” Za ich przygotowanie dziękujemy ojcu Arkadiuszowi Bąkowi OFMConv. Muzykę do rozważań nagrał o. Robert Dziuda OFMConv.

12.15 – “Na franciszkańskim szlaku”. Dziś zapraszamy na pielgrzymkę do Wyszogrodu, gdzie znajduje się franciszkański klasztor i kościół pw. Matki Bożej Anielskiej. Naszym przewodnikiem będzie gwardian klasztoru w Wyszogrodzie, o. Marek Iwański.

13.15 – Modlitwa różańcowa

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia – transmisja NA ŻYWO z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z Krakowa – Łagiewnik

15.30 – Biblia Audio superprodukcja

16.45 (pow. dziś o 22.45) – Radiowa Lektura

17.15 – DOBRA BIBLIOTECZKA. Audycja o książkach pełnych dobrych wartości. Dziś w audycji DOBRA BIBLIOTECZKA zajrzymy do książki „Królowo Małżeństw, módl się za nami. Miesiąc rozważań dla małżonków pragnących odnowić swoją miłość”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Sumus. To wyjątkowe rekolekcje podczas których rozważamy cnoty Matki Bożej, wymienione w Litanii Loretańskiej, w kontekście naszej relacji małżeńskiej. Okazuje się, że Maryja ma dla nas doskonałe rady. „Wszystkie małżeństwa, które biorą udział w tych rekolekcjach, z całego serca błogosławię i obiecuję Wam modlitwę” – napisał w przedmowie do książki ks. Dominik Chmielewski. Z autorką książki Ewą Grodzką i jej mężem Wojciechem rozmawiała Paulina Wysocka. Opowiedzieli nam m.in. o swoim małżeńskim kryzysie, o trudach dotykających wiele małżeństw i ratunku, jaki płynie od Maryi. Dziś druga część rozmowy.

18.15 – „Prawdziwi ludzie, prawdziwe historie”. Reportaż Fundacji „Głos Ewangelii Henryka Dedo i Magdaleny Balcerak
pt. ”Mała wojowniczka, cz. 2”. Co rozstrzyga o wartości życia? Osiągnięcia, zdobycze, odkrycia, czy może to, jakim się było człowiekiem? Czy żyjąc zaledwie 143 dni można wywrzeć jakikolwiek wpływ na ludzi i zmienić coś w ich swiecie?

19.00 –  Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie. Transmisja z Niepokalanowa

21.00 – Apel Jasnogórski NA ŻYWO – dziś w ramach „Oratorium o Pokoju”

21.30 – Między nami homiletami, czyli ćwierć tony z ambony (pow. z dziś, z 11.10)

22.45 – Radiowa Lektura

23.30 – Suplement do Listy Przebojów „Muzyczne Dary” (Lista Przebojów Muzyczne Dary – w środy o 21.30)

Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM, a także ONLINEhttp://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html