Dlaczego warto przekazać 1% na rzecz, wspierającej Radio Niepokalanów, Fundacji, Fundacji Radia Niepokalanów?

Czy może być coś piękniejszego od kontynuacji dzieła człowieka świętego? Od kroczenia po Jego śladach nie tylko w przenośni, ale dosłownie?! To trochę tak, jakby już było się w Niebie. To wielki zaszczyt, ale też odpowiedzialność!

Wierzymy, że każdy, kto ofiaruje „swoją cegiełkę” w postaci 1% na rzecz Fundacji Radia Niepokalanów ma rzeczywisty wkład w pomoc nie tylko nam, ale też Maryi Niepokalanej, która wykorzystuje wszelkie sposoby, by ludzkie dusze pozyskać dla Boga. Świadectwa Słuchaczy Radia Niepokalanów mówią jasno – Radio to ogromna siła ewangelizacyjna. „Przypadkowo” włączona stacja, „przypadkowo” wysłuchana audycja potrafi wywrócić życie nie jednego człowieka i wskazać mu drogę do Nieba.

Fundacja Radia Niepokalanów powstała, by Radio Niepokalanów mogło się rozwijać. Nieść w świat wartości katolickie, podkreślając rolę Matki Bożej w zbawieniu każdego człowieka. Misja Radia pozostaje niezmienna, sposób nadawania, emitowane audycje i sprzęt, na którym pracujemy zmieniają się i muszą się zmieniać, byśmy mieli równe szanse (z innymi mediami) w dotarciu do obecnych i nowych Odbiorców. Ogrom zła na świecie, a także często promocja tego zła przez niektóre media dowodzi, że Radio Niepokalanów i jego misja są potrzebne, a działania ewangelizacyjne św. Maksymiliana powinny być kontynuowane. „Sam mogę chodzić w habicie z dziurami, ale dla Niepokalanej wszystko musi być najlepsze” – mawiał ojciec Kolbe. Wierzymy, że dzięki pomocy, którą od Każdego z Was otrzymamy, Radio Niepokalanów mogło będzie trwać, rozwijać się i korzystać z jak najlepszych nowinek technicznych, by służyć do zbawienia dusz przez Niepokalaną.

„Pomóżcie mi wszystko w Polsce oddać Matce Najświętszej” apelował błogosławiony kardynał Stefan Wyszyński. Jako Radio Niepokalanów pomagamy! Prosimy zatem i Was – pomóżcie nam, byśmy niezmiennie mogli spełniać prośbę Prymasa Tysiąclecia. 1% Waszego podatku przyczyni się do zrealizowania zadania, by Maryja – zgodnie ze swoim życzeniem – była bardziej znana i kochana i by inna prośba kardynała Stefana Wyszyńskiego – aby „dzieła prowadzone ongiś w Niepokalanowie, były kontynuowane” wciąż mogła się spełniać. DZIĘKUJEMY!


Fundacja Radia Niepokalanów, ul. O.M. Kolbego 5, 96-515 Teresin, woj. mazowieckie KRS: 0000332816