„Wszystko o różańcu, który może wszystko” [DO ODSŁUCHANIA]

W różańcowym miesiącu – październiku – pragniemy przypomnieć niezwykle ciekawy cykl audycji, emitowanych w ramach programu MKR-Modlitewne Koło Ratunkowe, na temat modlitwy różańcowej. Ekspertem Radia Niepokalanów był Wincenty Łaszewski, autor wielu książek, m.in. „Wszystko o różańcu, który może wszystko” oraz „Jesteś w różańcu.”

Wincenty Łaszewski opowiada m.in. o tym skąd wzięła się modlitwa Różańcowa, jak wyglądała na początku i rozwinęła się do dziś nam znanej formy. Zdradza historię różańcowych zwycięstw, o których często historia milczy. Ukazuje wielu świętych i papieży, którzy odznaczali się wielką miłością do Różańca. Poznajemy także obietnice, które Maryja złożyła wszystkim, którzy odmawiać będą tę wyjątkową modlitwę.

WINCENTY ŁASZEWSKI: Doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antrolologicznej proroctw, pw. dotyczących Polski. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego. Współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie.

cz.1

cz.2

cz.3

cz.4