Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi: DRUGI DZIEŃ ZAWIERZENIA (07.08) – RELACJA

W Niepokalanowie trwa Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Wczoraj w sposób szczególny zawierzaliśmy Matce Bożej polską gospodarkę i przemysł. Mówi ojciec Mirosław Kopczewski, inicjator Wielkiego Zawierzenie w Niepokalanowie.

Homilię podczas wczorajszej Eucharystii wygłosił egzorcysta, posługujący na co dzień w Wąwolnicy k./Lublina, ks. Jan Pęzioł.

 

Nie bez przyczyny szatan najbardziej boi się Maryi – wyjaśniał podczas kazania ks. Jan Pęzioł, po czym podzielił się z wiernymi świadectwem uzdrowienia – za przyczyną Matki Najświętszej – z choroby nowotworowej.

 

Gościem specjalnym dnia, kiedy wierni oddawali Niepokalanemu sercu Maryi polską gospodarkę i przemysł był Roman Kluska, który również podzielił się świadectwem zawierzenia swojego życia Matce Bożej.

 

Dziś (08 sierpnia) trzeci dzień Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Podczas modlitwy różańcowej, Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu, oprócz swoich prywatnych spraw, oddawali będziemy Matce Bożej w sposób szczególny ewangelizację i polskie duchowieństwo. Mówi ojciec Mirosław Kopczewski, wikariusz klasztoru w Niepokalanowie.

 

Modlitwa w Niepokalanowie rozpocznie się dziś o 17.00. Również o tej porze zapraszamy na transmisję radiową. Mszy św. przewodniczył będzie ponownie egzorcysta, ks. Jan Pęzioł, a gościem specjalnym wieczoru będzie dr Wincenty Łaszewski, który opowie o poświęceniu świata i Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi. Program Wielkiego Zawierzenia, w tym program transmisji w Radiu Niepokalanów dostępny TUTAJ

POSŁUCHAJ TAKŻE

Całe kazanie ks. Jana Pęzioła, wygłoszone drugiego dnia Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi (07.08)

 

AKT ZAWIERZENIA NIEPOKALANEMU SERCU MARYI W DNIU 07 SIERPNIA – MODLITWA ZA POLSKĄ GOSPODARKĘ I PRZEMYSŁ

Całe świadectwo Zawierzenia Matce Bożej Romana Kluski, wygłoszone drugiego dnia Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi (07.08)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

PIERWSZY DZIEŃ ZAWIERZENIA (06.08) – RELACJA

Niepokalanów: Dziś (06.08) rozpoczyna się Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi

Niepokalanów: 90. rocznica postawienia figurki Niepokalanej. To od niej wszystko się zaczęło!

(Niezwykła) figura Matki Bożej Fatimskiej w Niepokalanowie

Wielkie Zawierzenie – TRANSMISJE RADIOWE

Wszystkie informacje/audycje, dotyczące Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, emitowane na antenie Radia Niepokalanów oraz zamieszczane na naszej stronie internetowej znajdziesz TUTAJ