Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi: CZWARTY DZIEŃ ZAWIERZENIA (09.08) – RELACJA

W Niepokalanowie trwa Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Wczoraj (09.08) w sposób szczególny zawierzaliśmy Matce Bożej wszystkich tych, którzy rządzą naszym krajem. Homilię podczas wczorajszej Eucharystii, podobnie jak we wtorek i w poniedziałek wygłosił egzorcysta, posługujący na co dzień w Wąwolnicy k./Lublina, ks. Jan Pęzioł. Mówił między innymi o tym, jak powinniśmy reagować na – skierowane do nas – prośby Matki Bożej.

Gościem specjalnym wczorajszego dnia był, podobnie ja we wtorek, dr Wincenty Łaszewski, który tym razem mówił na temat nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.

Dziś (10 sierpnia) piąty dzień Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Podczas modlitwy różańcowej, Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu, oprócz swoich prywatnych spraw, modlili się będziemy w sposób szczególny za bezpieczeństwo, pokój oraz za polskich sportowców. Mówi ojciec Mirosław Kopczewski, wikariusz klasztoru w Niepokalanowie.

Modlitwa w Niepokalanowie rozpocznie się dziś o 17.00. Również o tej porze zapraszamy na transmisję radiową. Mszy św. przewodniczył będzie ks. prof. Tadeusz Guz, który po Eucharystii spotka się z wiernymi i opowie o wezwaniu do ewangelizacji w duchu świętego Maksymiliana Marii Kolbego.

POSŁUCHAJ TAKŻE:

Całe kazanie ks. Jana Pęzioła, wygłoszone czwartego dnia Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi (09.08) na temat modlitwy różańcowej.

AKT ZAWIERZENIA NIEPOKALANEMU SERCU MARYI W DNIU 09 SIERPNIA – MODLITWA ZA RZĄDZĄCYCH

Cały wykład p. dr-a Wincentego Łaszewskiego, wygłoszony czwartego dnia Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi (09.08) na temat nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

TRZECI DZIEŃ ZAWIERZENIE (08.08) – RELACJA

DRUGI DZIEŃ ZAWIERZENIA (07.08) – RELACJA

PIERWSZY DZIEŃ ZAWIERZENIA (06.08) – RELACJA

Niepokalanów: Dziś (06.08) rozpoczyna się Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi

Niepokalanów: 90. rocznica postawienia figurki Niepokalanej. To od niej wszystko się zaczęło!

(Niezwykła) figura Matki Bożej Fatimskiej w Niepokalanowie

Wielkie Zawierzenie – TRANSMISJE RADIOWE

Wszystkie informacje/audycje, dotyczące Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, emitowane na antenie Radia Niepokalanów oraz zamieszczane na naszej stronie internetowej znajdziesz TUTAJ