WIELKIE ZAWIERZENIE – 17 sierpnia – TRANSMISJA RADIOWA

Po 9 dniach nowenny przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w ramach trwającego Wielkiego Zawierzenia, rozpoczynamy w Niepokalanowie dziękczynnie za otrzymane łaski. Dziś (16 sierpnia) dziękujemy Bogu za Jego miłość. W dalszym jednak ciagu zachęcamy do oddawania posczególnych Osób, spraw, instytucji Niepokalanej .

Piątek, 17 sierpnia 2018
Dziękczynienie za stworzenie
17.00 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Msza św.: ks. Stefan Irla, egzorcysta

Po Eucharystii, o 19.00, zapraszamy do Niepokalanowa, do sali św. Bonawentury na film ” Ignacy Loyola” oraz spotkanie z Benonem Welegałą – twórcą Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego – tego punktu programu tj. projekcji filmu – z przyczyn oczywistych – nie będziemy transmitować. 

Ks. dr Stefan Irla (na zdjęciu) – od 2007 r. egzorcysta w diecezji tarnowskiej, związany z Odnową w Duchu Świętym, obecnie proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzeczowie. Nagrał kilkaset odcinków w audycji Idź precz szatanie w Radio RDN Małopolska, z odpowiedzi na zadawane na antenie pytania powstała książka „Broń nas w walce! Radiosłuchacze pytają egzorcystę.” W dniach od 16 do 18 sierpnia podzieli się w Niepokalanowie swoim doświadczeniem uwalniania osób dręczonych i opętanych, udzieli wielu cennych wskazówek jak bronić się przed szatanem.