WIELKIE ZAWIERZENIE – 13 sierpnia – TRANSMISJA RADIOWA

6 sierpnia w Niepokalanowie rozpoczęło się Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi.  Data, 06 sierpnia, nie jest przypadkowa – Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczyna się bowiem w dniu, kiedy zaczynamy Nowennę przed Uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zakończy zaś – 22 sierpnia, czyli w rocznicę ustanowienia święta Maryi Królowej i poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi przez Ojca Świętego Piusa XII w 1942 roku.  Również 6 sierpnia (1927 r.) Ojciec Maksymilian Kolbe na ziemiach ofiarowanych mu przez księcia Jana Druckiego-Lubeckiego pod budowę Niepokalanowa postawił figurkę Maryi. To od niej wszystko się zaczęło!

PROGRAM TRANSMISJI RADIOWEJ W 13 SIERPNIA 2018:

Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 
Zawierzenie kultury, sztuki i edukacji
17.00 Nabożeństwo różańcowe
18.00 Msza św.: ks. Marek Siwicki TChr
19.00 Wincenty Łaszewski Fatima – orędzie aktualne

Ks. Marek Siwicki TChr. – obecnie jest członkiem Grupy Misyjnej Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Głosi rekolekcje, konferencje, jest bliskim współpracownikiem Centrum Nowej Ewangelizacji w Witkowie k. Stargardu. Wcześniej pracował w parafiach prowadzonych przez Księży Chrystusowców na Pomorzu Zachodnim oraz za granicą. Ksiądz Siwicki wprowadzi nas w kerygmat chrześcijański.

Wincenty Łaszewski – Doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antrolologicznej proroctw, pw. dotyczących Polski. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego. Współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie. W czasie spotkań będzie można nabyć jego książki.
POSŁUCHAJ:
DZIEŃ PIERWSZY, 6 sierpnia 2018
DZIEŃ DRUGI, 7 sierpnia 2018
DZIEŃ TRZECI, 8 sierpnia 2018
DZIEŃ CZWARTY, 9 sierpnia 2018
DZIEŃ PIĄTY, 10 sierpna 2018
DZIEŃ SZÓSTY, 11 sierpnia 2018
DZIEŃ SIÓDMY, 12 sierpnia 2018

POSŁUCHAJ:
Zawierzenie/Oddanie Maryi – skuteczna broń na szatana

CAŁY PROGRAM TRANSMISJI RADIOWYCH DOSTĘPNY TUTAJ
CAŁY PROGRAM WIELKIEGO ZAWIERZENIA DOSTĘPNY TUTAJ

 


Polecamy płytę pamiątkę z zeszłorocznego Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi 2017 (do nabycia w księgarni w Niepokalanowie).

Z wielką radością informujemy, że ojcowie franciszkanie z Niepokalanowa wydali płytę, na której znajduje się zapis tego, co w dniach 6-22 sierpnia 2017 r. działo się w Niepokalanowie. Mowa, oczywiście, o Wielkim Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi 2017.  Spis treści płyty – TUTAJ