Warszawa: 25 kwietnia – Pokaz filmu „Miało nie żyć” – najmocniejszego dokumentu o realiach aborcji w polskich szpitalach

W czwartek 25 kwietnia 2024 odbędzie się pokaz przygotowanego przez Fundację Życie i Rodzina filmu dokumentalnego ,,Miało nie żyć”. Naoczni świadkowie mówią o tym, jak wyglądają realia aborcji w polskich szpitalach – jakie są procedury, jak mordowane są dzieci i co dzieje się z tymi, które przeżyją aborcję. Te wstrząsające historie wydarzyły się naprawdę. Opowiadają o nich pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych, którzy osobiście zetknęli się z procederem mordowania dzieci.

Fundacja Życie i Rodzina zaprasza na pokaz filmu ,,Miało nie żyć”, który odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. o godz. 20:00 w Centrum Kształcenia Młodzieży Kuźnia przy ul. Stawki 4B lok. U1 w Warszawie. Wstęp jest wolny i bezpłatny.

Film ,,Miało nie żyć” to mocny głos sprzeciwu wobec aborcji w toczącej się obecnie debacie. Dokument pokazuje, że każda aborcja to odrażająca zbrodnia. Przyjdź na pokaz filmu i przekonaj się sam!