„Usłyszeć serce w pandemii”

Formacja kobiet to cyklu spotkań dla kobiet, pt. Droga serca kobiety.

Pomysł formacji kobiet zrodził się w czasie Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi 2020 r. Comiesięczne spotkania mają za zadanie pomóc kobietą odnaleźć i przyjąć Boży plan dla siebie, aby doświadczyć szczęścia i nim się dzielić z innymi.

Nadszedł czas na Boże Kobiety, które wypełniają misję otrzymaną od Boga. Misję kobiet rozpoczęła kobieta w misji: Maryja Królowa, którą chcemy naśladować. My kobiety mamy jedno zadanie – być Sobą, być Kobietą, tyle i aż tyle! „Świętość w zwyczajności” to cykl spotkań z KOBIETAMI I DLA KOBIET – będą odbywać się one w soboty 1 x w miesiącu od października br. do czerwca 2021 r.

Zaczynamy od serca.

Serce jest wolne. Raz wprawione w ruch, przestaje bić, gdy doprowadza do drzwi domu Ojca. Odkryj drogę swojego serce i wróć do niego, aby być kobietą szczęśliwą, spełnioną, pełną pokoju, aby być KOBIETĄ BOGA! Świętą w zwyczajności.

Już 17 października w Sali św. Bonawentury w Niepokalanowie odbędzie się pierwsze spotkanie, następne 14 listopada i 19 grudnia 2020.

Spotkanie prowadzą:

dr Iwona Zielonka, wykładowca Pisma św. ST i NT i mariologii biblijnej, od 1993 r. prowadzi ewangelizację i formację w Kościele w Polsce, Europie, Azji i Ameryce Północnej. Specjalista Public Relations i nauk o rodzinie, dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej Płockiej, założyciel i dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji pw. św. Łukasza Ewangelisty.

Beata Jakoniuk – Wojcieszak, mówca motywacyjny i inspirator, coach i dziennikarka, menadżer TVP, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i SGH, wykładowca akademicki, Autorka programu „Teraz kobiety” i „Tu kobiety”, prowadząca wiele programów telewizyjnych, Sekretarz programu TVP INfO. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 4 dzieci, katoliczka zakochana w ziołach, zaangażowana w Duszpasterstwie Kobiet przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie.