Tydzień z funduszami unijnymi na Mazowszu i na antenie RN

W tym tygodniu na antenie Radia Niepokalanów trwa „Tydzień z funduszami unijnymi na Mazowszu”. W związku z tym już teraz zapraszamy do udziału w konkursach,  w którym można będzie wygrać m.in. grę planszową „MAZOPOLIS”. Do udziału w konkursach zapraszamy od 4 do 8 września 2017 (włącznie) o 12.20. 

Pomysłodawcy gry  „MAZOPOLIS” opisują ją następująco:

Zabieramy Cię w podróż po świecie funduszy unijnych dla Mazowsza. Zaproś do gry znajomych i zarezerwujcie czas na dobrą zabawę.

Wcielicie się w role samorządowców, przedsiębiorców, naukowców, pracowników fundacji i innych potencjalnych beneficjentów funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. W trakcie gry dowiecie się, jak wnioskować o dofinansowanie swoich pomysłów i gdzie szukać informacji. Realizując kolejne projekty poznacie różnorodność możliwości rozwoju dzięki funduszom unijnym. Podróż po świecie funduszy unijnych dla Mazowsza urozmaicą Wam przykłady projektów zrealizowanych w ubiegłych latach.

Wykażecie się umiejętnością planowania działań, zarządzania budżetem i podejmowania trafnych decyzji. Szybko zorientujecie się, jak bardzo opłaca się współpraca z innymi graczami. Czasem pomocny będzie spryt, a czasem po prostu szczęście.

Mazopolis, czyli niezwykła gra-przewodnik o naszym regionie to nagroda ufundowana przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Projektów Unijnych w Warszawie.

Więcej informacji o środkach unijnych dla Mazowsza znajdą Państwo na stronie www.funduszedlamazowsza.pl

Konkurs organizowany jest we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.