Transmisja Wieczystej Adoracji z Niepokalanowa – przywrócona na YT!

„Z wielką radością i powrotem wiary w DIALOG, chciałem zakomunikować, że rozmowy telefoniczne i mailowe przeprowadzone z Zespołem YouTube, przyniosły oczekiwany przez nas efekt i transmisja Adoracji Wieczystej Najświętszego Sakramentu z Niepokalanowa upubliczniona na kanale Telewizji Wiekuistego Słowa EWTN Polska wróciła na swoje miejsce” – poinformował ks. Piotr Wiśniowski, dyrektor EWTN Polska.

„Zespół YouTube zakomunikował, że posiadamy prawa autorskie do wykorzystywanych przez nas w oddzielnym kanale emisji utworów i nałożone sankcje na nasz kanał zostają cofnięte. Wyrażamy całym Zespołem EWTN Polska zadowolenie z faktu, że Zespół YouTube po uwzględnieniu naszych uzasadnionych roszczeń zdecydował się zdjąć blokadę Adoracji.
Przede wszystkim pragnę podziękować tym z Was, którzy zainteresowali się naszym kazusem oferując swoją pomoc, przekazując i komentując moje oświadczenie (kilkanaście artykułów w Polsce i za granicą w przestrzeni www, kilkaset retweetów oraz wiadomości przekazanych dalej) a zwłaszcza za WIARĘ i MODLITWĘ naszych fantastycznych Przyjaciół. Wszystkim za wszystko BÓG ZAPŁAĆ!” – napisał na profilu facebook – ks. Piotr Wiśniowski.

Z wyrazami szacunku i błogosławieństwem, ks. Piotr Wiśniowski, dyrektor EWTN Polska.


Przeczytaj także:
You Tube zablokował transmisję adoracji Najświętszego Sakramentu z Niepokalanowa!