„Staś” pismo dla najmłodszych – lutowy nr już dostępny!

Jest już dostępny lutowy numer „Stasia”! W nim rozpoczynamy Wielki Post. W czasopiśmie dzieci znajdą informację o święcie Ofiarowania Pańskiego, opowiadanie o Matce Bożej Gromnicznej, która uratowała wioskę przed wilkami, a także o tym, czym jest Środa Popielcowa.

W środku numeru zostały przygotowane dla dzieci piękne stacje Drogi Krzyżowej. Można je wykorzystać podczas modlitwy w kościele lub w domu.

W lutowym „Stasiu” znalazł się także kalendarz wielkopostny z serduszkami i dużo innych ciekawych tekstów. Staś pomoże narysować zajączka i bałwanka. Dzieci poznają angielskie słówka, dotyczące zimy i sportów zimowych, a także przeczytają, skąd wzięły się łyżwy. Z opowiadania z „Pamiętnika Stasia” dowiedzą się, jak ma na imię nowonarodzona siostrzyczka głównego bohatera.

W numerze także: Arka Noego, sałatka kalafiorowa, rozwiązanie konkursu, zwiedzanie Krakowa, rebusy, kolorowanki i inne atrakcje.

Nowy miesięcznik można kupić w kościołach, niektórych księgarniach lub zaprenumerować. Więcej informacji można uzyskać i prenumeratę zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie św. Stanisława BM, mailowo: redakcja@stasmiesiecznik.pl lub telefonicznie: 12 25 75 339.
Warunki prenumeraty i inne informacje na stronie: www.stasmiesiecznik.pl