PRZY SERCU MARYI: Adrian Pakuła, założyciel i Prezes Fundacji Tota Tua – 8 listopada, 18.15

Gościem w audycji PRZY SERCU MARYI będzie dziś pan Adrian Pakuła, założyciel i Prezes Fundacji Tota Tua, redaktor naczelny Magazynu Matki Słowa, prezes Fundacji Tota Tua dla Rodziny, autor rekolekcji Oddanie33.pl* – przez Maryję do Jezusa. Wszystkie te dzieła łączy to, że ich sercem jest Maryja. Inspirują prawdopodobnie tysiące ludzi w Polsce i poza nią do tego, by siebie i wszystkie swoje sprawy oddać Maryi, by rzucić się do Jej stóp, stać się Jej własnością, narzędziem w Jej rękach.

O miłości do Niepokalanej, przyjaźni ze św. Maksymilianem i niezwykłym prowadzeniu przez Boga pan Adrian Pakuła opowiedział Paulinie Wysockiej.

SŁUCHAJ: poniedziałek, 8 listopada – godz. 18.15

Przypominamy: Od 5 listopada na antenie Radia Niepokalanów zachęcamy do udziału w rekolekcjach Beatyfikacja33 – Wszystko postawić na Maryję. To 33-dniowe rekolekcje z fragmentami nauczania bł. Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej przygotowujące nas do całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Oddanie nastąpi 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W rekolekcjach uczestniczymy równolegle z parafią Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Niepokalanowie.

*Rekolekcje na antenie Radia Niepokalanów codziennie o 17.30 (soboty – 20.15) i powtórka o 23.00.