POSŁUCHAJ: Wincenty Łaszewski mówi o różańcu i mocy modlitwy różańcowej

W minioną sobotę w ramach spotkania z cyklu „Oddaj się Maryi” – po Mszy świętej i nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi (z racji pierwszej soboty miesiąca), odbyło się spotkanie z Wincentym Łaszewskim, autorem wielu książek, w tym między innymi publikacji pt. „Wszystko o różańcu, który może wszystko.” Autor opowiadał o znaczeniu różańca świętego w kontekście naszego zbawienia.  Za rejestrację konferencji dziękujemy ojcu Piotrowi Lenartowi oraz ojcu Mirosławowi Kopczewskiemu.

WINCENTY ŁASZEWSKI: Doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antrolologicznej proroctw, pw. dotyczących Polski. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego. Współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie.

Wszystkie informacje/audycje, dotyczące spotkań „Oddaj się Maryi” (inaczej: Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi), emitowane na antenie Radia Niepokalanów oraz zamieszczane na naszej stronie internetowej znajdziesz TUTAJ

POSŁUCHAJ TAKŻE: Nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca – o nie prosiła Matka Boża w Fatimie