Podziel się tym co lubisz – włącz się w akcję WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI 2018!

Już po raz szósty Fundacja Kapucyni i Misje organizuje akcję „Wyślij pączka do Afryki”. Zapraszamy już teraz do włączenia się w akcję wszystkich, którym leży na sercu pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie, budowa studni i inne dzieła charytatywne. Zaproszenie kierujemy szczególnie do przedszkoli, szkół i grup parafialnych w całej Polsce. W ubiegłym roku w akcji udział wzięło 250 szkół i przedszkoli oraz 60 parafii i cukierni oraz tysiące osób indywidualnych. Na realizację czternastu projektów w Afryce zebraliśmy kwotę 413 595 zł.

JAK MOŻESZ POMÓC?

 

Tegoroczna akcja potrwa do Wielkanocy, jednak jej punktem kulminacyjnym będzie tradycyjnie Tłusty Czwartek, 8 lutego. W tym roku będziemy zbierać na posiłki dla dzieci, przedszkole, plac zabaw, szkołę, kaplice, studnię i operacje osób niepełnosprawnych ruchowo. W sumie chcemy zrealizować 13 projektów na łączną kwotę 525 tys. zł.

Jak się z nami skontaktować? Jak przeprowadzić akcję? Jakie projekty chcemy wesprzeć? Wszystkie te informacje znajdziesz na stronie www.pączek.kapucyni.pl

Przyłącz się już teraz!