Płyta Tygodnia: Studio Dom Róż – W nadziei świat

Wykonawca: Studio Dom Róż
Tytuł: W nadziei świat

Płyta powstała w oceanie Bożej Miłości.
– Również w pajęczynie kabelków, instrumentów, notatek, tekstów piosenek ale przede wszystkim w oceanie Bożej Miłości. Te piosenki były we mnie chyba od zawsze.. Niby ten a jednak w środku inny – taki grający świat. Dziękuję Ci Boże – wskazuje Tomasz Kwiatkowski, autor muzyki i tekstów.

Misją Studia Dom Róż jest tworzenie muzyki dla ludzi, którzy albo już ją utracili albo są blisko… albo trwają i szukają umocnienia. O czym mowa? O Nadziei. Powiadają, że „nadzieja umiera ostatnia”. To nie prawda! Ona nigdy nie umiera.
– Studio Dom Róż powstało w 2015 roku. Realizację płyty rozpocząłem w 2016 roku od przesłuchania ponad 20 tysięcy brzmień instrumentów klawiszowych… Poszukiwania dotyczyły także brzmień gitar elektrycznej i akustycznej. Nagrania instrumentów (w tym pianina i gitar) trwały ponad rok, pół roku pisałem teksty. W listopadzie 2018 roku dołączyła Gosia Lenczewska – cudowna wokalistka. Nagrania wokalu trwały niespełna rok a miks i mastering gotowych utworów zajął 9 miesięcy i zakończył się w maju 2020 roku – tłumaczy pomysłodawca.

Tomasz Kwiatkowski – gitary, pianino, instrumenty klawiszowe, perkusjonalia
Małgorzata Lenczewska – wokal, chórki

Tracklista:
1 Tęskna Nuta
2 Gotowe jest moje serce
3 Zwyczajna tęsknota
4 Serca Attache
5 Trzy dźwięki
6 Książe i żebrak
7 Kamień i kurz
8 Piosenka dnia
9 Wszystkie moje myśli
10 Mam w nadziei świat
11 Moje dziecko, wybacz sobie
12 Książe i żebrak (instr.)
13 Hope