Płyta Tygodnia: Schola Adonai – Ocaliłeś mnie

Wykonawca: Schola Adonai
Tytuł: Ocaliłeś mnie

Bogudźwiękowa to płyta Scholi Adonai pt. „Ocaliłeś mnie” z 2018 roku i powstała pod kierownictwem muzycznym Piotra Kurstaka. Znajdziemy na niej całkowicie autorską muzykę i słowa w 12 utworach. Płyta jest wynikiem ogromnego zaangażowania całego sztabu ludzi współtworzących ten projekt po to, by dzielić się przeżyciami oraz treściami, które są istotne w ich życiu. To właśnie pragnienie, by łaska Boża rozlewała się na wszystkich ludzi i ogarniała ich, od początku prowadziło wszystkie działania związane z tą produkcją.

„Na co dzień staramy się być „ludźmi Bożego Ducha”, dlatego czymś wręcz naturalnym stała się chęć jakby opowiedzenia tego dalej i przekazania innym wiadomości o tym jak cudowny jest Pan i jak chce ocalać każdego i każdą z nas – dając pełnię życia już teraz i tutaj, w miejscu i okolicznościach, w jakich przyszło nam żyć!” – piszą o projekcie członkowie zespołu.

Mamy zatem nadzieję, że ta muzyka i słowa pomogą również Wam odkrywać i utwierdzać tą wspaniałą prawdę Obecności Bożej w codzienności! Niech te dźwięki ubogacają szarość dnia, wprowadzając do niej i odsłaniając właściwe, często „przykurzone” barwy nieba

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 8 i 17 ♪♪♪