Płyta Tygodnia: Paweł Dudzik – Uczyń ze mnie swego sługę

Wykonawca: Paweł Dudzik
Tytuł: Uczyń ze mnie swego sługę

Paweł Dudzik – wokalista grający na gitarze, autor tekstów i muzyki, katecheta, laureat pierwszych miejsc na festiwalach krajowych i zagranicznych. Ma za sobą dziesiątki zagranych koncertów na scenach w całej Polsce.

Pod koniec 2021 roku ukazała się stricte religijna autorska płyta Pawła pt. ”Uczyń ze mnie swego sługę”. Promujący ją teledysk do utworu „Pani” (o zawierzeniu swego życia Matce Bożej) w niecały rok osiągnął 42 tysiące wyświetleń.

Od pół roku Paweł wraz z dwójką muzyków, gitarzystą Maciejem Salusem i wokalistką Sylwią Piotrowską gra koncerty w całej Polsce, które promują rekolekcje „Oddanie 33” – aby jak najwięcej osób zawierzyło się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Na koncertach muzycy oprócz oddania NMP promują codzienny różaniec, adorację, modlitwę za kapłanów i życie w stanie Łaski Uświęcającej, modlitwę do św. Józefa oraz nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Mikołaja Grudzińskiego z Pawłem Dudzikiem – wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Jego ostatnia płyta “Uczyń ze mnie swego sługę “ jest naszą płytą tygodnia. 

SŁUCHAJ:
poniedziałek, 26 września, 12.30 (premiera)
wtorek, 8.15 (powtórka)


Najbliższe koncerty:
1.10 / Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny / Zawada
9.10 / Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny / Żywiec
13.10 / Kościół Przemienienia Pańskiego / Radomyśl Wielki
23.10 / Kościół św. Jana Pawła II / Radzymin

Tracklista:

1. Pani
2. Ołtarzu z drzewa
3. Ogień Niniwy
4. Lew z pokolenia Judy
5. Mój konający Panie
6. Codziennie się o ciebie troszczę
7. W każdej sekundzie świata
8. Modlitwa do Milczącego Wojownika
9. Coraz bliżej
10. Pod zasłoną miłosierdzia