Płyta Tygodnia: niemaGOtu – ITO

Wykonawca: niemaGOtu
Tytuł: ITO

Zespół niemaGOtu to jeden z najpopularniejszych chrześcijańskich zespołów. Szturmem weszli na scenę muzyczną i szybko pokochało ich szerokie grono odbiorców.
– Minęły cztery lata, odkąd na rynku pojawiła się nasza pierwsza płyta – płyta bez tytułu, opatrzona jedynie szyldem niemaGOtu, który naonczas sam w sobie był dla nas tajemnicą i wyzwaniem. Od tego czasu Bóg skrzętnie i wytrwale pouczał nas o wielu sprawach, najistotniejszą z nich jest zaś ta o odkupieniu w Jezusie Chrystusie – o Jego śmierci za nasze grzechy i zmartwychwstaniu dla naszego usprawiedliwienia – wskazują twórcy, Ola Maciejewska i Jakub Blycharz.

Druga płyta zespołu zawiera 11 utworów – psalmów, hymnów i pieśni pełnych Ducha.
– Przedstawiając naszą drugą płytę o tytule zaczerpniętym z rzymskiej paremii si in ius vocat ito (jeśli wzywają na sąd, idź), ufamy, że przyjmiecie ją życzliwie, sercem. Życzymy również, byście dali się ponieść Słowu na niej wyśpiewanemu i – wezwani na sąd – szli. Nie pewni siebie, lecz Tego, który umarł i zmartwychwstał, by – otuliwszy światłem wszelką naszą ciemność – zrodził nas z wysoka. Poprzez zebrane w tym albumie utwory zwiastujemy Wam Boga, który okazał swą sprawiedliwość, usprawiedliwiając wszystkich, którzy przyoblekli się w Pana – Jezusa Chrystusa – tłumaczą twórcy projektu.

PREMIERA 18 grudnia 2020

Tracklista:
1. Magnificat
2. Pieśń stworzenia
3. Pieśń świąteczna o wierności Boga
4. Jeruzalem
5. Hosanna
6. Pieśń sprawiedliwości
7. Do Serca Jezusowego
8. Przyjdź
9. Pieśń nad pieśniami
10. Biada
11. Pieśń pewności