Płyta Tygodnia: Miriam i przyjaciele – Pokój

Wykonawca: Miriam i przyjaciele
Tytuł: Pokój

Ukazała się druga płyta zespołu Miriam i ich przyjaciół – „Pokój”. Na treść albumu składają się utwory z „Oratorium o Pokoju”, które powstało z okazji 1. rocznicy konsekracji Kaplicy Wieczystej Adoracji „Gwiazda Niepokalanej” Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie. Zespołowi Miriam towarzyszą przyjaciele i orkiestra symfoniczna. Kompozycje i teksty w większości są autorstwa o. Grzegorza Kwietnia OFMConv. Aranżacje utworów przygotowała Maria Pękała. Zespół prowadzi o. Andrzej Sąsiadek OFMConv.

Płytę można zakupić poprzez Facebookowy profil zespołu Miriam, a od września w księgarni w Niepokalanowie oraz na stronie Wydawnictwa Ojców Franciszkanów.

W niedzielę, 5 września 2021 roku o 20.00, na scenie plenerowej za Bazyliką w Niepokalanowie odbędzie się koncert „Oratorium o Pokoju”. Wydarzenie będzie podziękowaniem dobremu Bogu i Niepokalanej za osobę św. Maksymiliana z racji przypadającej w tym roku 80. rocznicy jego męczeńskiej śmierci w obozie Auschwitz. Podczas koncertu będzie można zakupić najnowszą płytę zespołu.

Tracklista:
1. Chcę wierzyć
2. Pokój i Dobro
3. Baranek
4. Nie boję się
5. Psalm 85
6. Tak blisko
7. Modlitwa
8. Testament
9. 12 Gwiazd
10. Ubrana w światło
11. Pomimo drzwi zamkniętych
12. Życie za życie