Płyta Tygodnia: Matt Maher – All the People Said Amen

Wykonawca: Matt Maher
Tytuł: All the People Said Amen

Od swojego poważnego debiutu w wytwórni major w 2008 roku Matt Maher stał się filarem społeczności artystycznej i autorów piosenek. Dziewięciokrotnie nominowany do nagrody GRAMMY® i trzykrotny zdobywca nagrody GMA Dove Award®, odniósł wiele sukcesów radiowych, pisząc i nagrywając piosenki, takie jak jego piosenka z Top 5 CCLI „Lord, I Need You”. W radiu na liście przebojów jego piosenki zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów„Because He Lives (Amen)” i „Alive & Breathing”. Oprócz innych hitów, takich jak „Hold Us Together”, „Christ Is Risen”, „All The People Said Amen” i „Your Grace Is Enough”, Maher jest autorem lub współautorem sześciu singli radiowych zajmujących pierwsze miejsca na listach przebojów.

Maher jest katolikiem, występował na najważniejszych wydarzeniach katolickich i ewangelickich, w tym na wielu Światowych Dniach Młodzieży, ostatnio w Rio De Janeiro pod przewodnictwem papieża Franciszka. Brał także udział w największych trasach koncertowych i festiwalach w branży, takich jak Worship Night In America with Chris Tomlin, The Road Show Compassion Live i Tobymac’s Hits Deep. Maher koncertował także z MercyMe, Chrisem Tomlinem i Casting Crowns. Oficjalny artysta Steinwaya, od 2004 roku

W tym tygodniu słuchamy jego płyty All the People Said Amen, która jest pierwszą kompilacjaautorstwa artysty nagrywającego współczesną muzykę uwielbieniową Matta Mahera , wydana 23 kwietnia 2013 roku. Jest to jego czwarty album wydany przez Essential Records i siódme w sumie. Album został wyprodukowany przez Matta Mahera i Paula Moaka.

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 8 i 17 ♪♪♪