Płyta Tygodnia: Ilona Perz – Golka (YLO Violin) – Timeless

Wykonawca: Ilona Perz – Golka  (YLO Violin)

Tytuł: Timeless

YLO Violin (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Holandii.
Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty z zespołami kameralnymi oraz orkiestrą Filharmonii Sudeckiej, w której pracowała. Dzięki swej działalności koncertowej zwiedziła niemal cały świat.

W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami.
W 2020 roku usłyszymy YLO na największych scenach w kraju i za granicą w nowatorskim projekcie muzycznym „YLO Violin Symfonicznie”. Podczas koncertów skrzypaczka zagra utwory z autorskiej płyty „Timeless” – czyli muzykę nowoczesną na skrzypcach elektrycznych w aranżacji z Wielką Orkiestrą Symfoniczną.

Przez cały rok skrzypaczkę będzie można również usłyszeć na żywo podczas koncertów „Skrzypce w Nowej Odsłonie” na terenie całej Polski.

Na Błękitnej Fali, w rozmowie z Mariolą Kuźnik, Ilona Perz – Golka opowie o emocjach, miłości do muzyki oraz planach na najbliższy czas. 

Zapraszamy serdecznie!

Premiera rozmowy: poniedziałek (2.03), godz. 13.10;

Powtórka: środa (4.03), godz. 18.30.

 

Tracklista:

1. Breath of time

2. Fever

3. Dreams of… 

4. Fragrant Night

5. Hope

6. Energy

7. Latino Story

8. Cosmic Meadows

9. Those Days

10. On the Beach

11. Storm  (A.Vivaldi)

12. Dreaming  (R. Schumann)