Płyta Tygodnia: Apostolat Jezusa i Maryi – Magnificat anima mea Dominum (Wielbi dusza moja Pana)

Wykonawca: Apostolat Jezusa i Maryi

Tytuł: Magnificat anima mea Dominum (Wielbi dusza moja Pana)

Apostolat Jezusa i Maryi to grupa osób, które zgromadziła Maryja Niepokalana, by posłużyć się nimi jako tymi, którzy przez Nią przyprowadzą ludzi do Jezusa.

Dlatego naszym zawołaniem są słowa „WSZYSTKO DLA JEZUSA PRZEZ MARYJĘ”. Jako dzieci Matki Miłosierdzia, które rzeczywiście i namacalnie doświadczyły Jej matczynej czułości, dobra i piękna, chcemy by wszyscy bardziej Ją znali, czcili i kochali. Naśladując Szaleńców Maryi oddaliśmy Jej całych siebie, a Ona cała oddała się nam – mówią autorzy muzycznego projektu.

Wielbią Boga śpiewem, słowem i świadectwem życia (na antenie Radia Niepokalanów możemy wysłuchać świadectwa Szymona Grzechulskiego – założyciela AJiM). Z miłością i radością dzielą się obfitością swoich serc, w których Duch Święty wraz z Synem Bożym i Matką Miłosierdzia nieustannie wielbią Niebieskiego Ojca.

Płyta „Magnificat anima mea Dominum / Wielbi dusza moja Pana” to trzeci projekt zespołu Apostolatu Jezusa i Maryi. Płyta zawiera 21 utworów. 

W większości są to covery chrześcijańskie – choć nie tylko. Na prośbę Ojca Zbyszka Deryło z Niepokalanowa zaśpiewaliśmy utwór „Wkrótce już ujrzę Ją” czyli ulubioną pieśń świętego Maksymiliana Kolbe, którą śpiewał podczas pobytu w obozie w Oświęcimiu – tłumaczą twórcy projektu.

Płyta powstała dzięki zaangażowaniu następujących osób:

Ewa Gutowska, Iwona Woszczyńska, Aleksandra Kudlak, Anna Zając, Piotr Nowak, Jarosław Zdebelak, Paweł Narewski, Zbigniew Karaszewski, Rafał Jagodziński oraz Szymon Grzechulski. 

Szczegóły projektu: www.deuscaritasest.pl

Tracklista:

1. Z dawna Polski Tyś Królową

2. Matko, która nas znasz  

3. Mario

4. Pokorna służebnica Pana

5. Kimże jest Ta 

6. Mario, czy Ty wiesz?

7. Uwielbia dusza moja Pana mego

8. Niepokalana o czułym sercu

9. Maryjo Matko mojego wezwania

10. Dzięki Ci Maryjo

11. Czarna Madonno

12. Jezusa daj mi Maryjo

13. Matka, która pod krzyżem stała

14. Maryjo weź mnie za rękę

15. Obudź mnie

16. W Twoim sercu Maryjo

17. Wesel się Królowo miła

18. Maryja śliczna Pani

19. Wkrótce już ujrzę Ją

20. Panience na dobranoc

21. Niepokalana Matka Miłosierdzia