Piosenka Tygodnia: Z Potrzeby Serc – Któż jest jak Pan

Wykonawca: Z Potrzeby Serc
Tytuł: Któż jest jak Pan

sł. i muz.: Sebastian Kuchciak

„Któż jest jak Pan” to utwór, w którym modlitwa i śpiew tworzą przestrzeń do uwielbienia Boga. Boga, który jest blisko. Boga, który jest dobry i pełen miłosierdzia, który kocha miłością przekraczającą nasze wyobrażenia. Utwór jest dziękczynieniem po przeżyciu uzdrowienia. Niech niesie nadzieję i pomaga doświadczać Bożej obecności.

Z Potrzeby Serc to zespół gospel, który na co dzień działa przy kościele akademickim św. Anny w Warszawie. Zespół tworzy grupa kilkunastu profesjonalnie śpiewających osób, przenikniętych do głębi dobrą nowiną i chcących dzięki muzyce dzielić się ze światem swoim doświadczeniem Boga. Repertuar to zarówno autorskie, energiczne pieśni gospel jak i utwory uwielbieniowe, które pomagają wejść na wyższy poziom modlitwy. Grupa dała już wiele koncertów w Polsce, zdobywając I Miejsce i Bursztynową Różę na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel Camp Meeting w Osieku, czterokrotnie z powodzeniem reprezentowali Polskę na Festiwalu Bottroper Gospelnacht w Niemczech.
– Śpiewanie dla Boga i ludzi to nasz charyzmat, którym pragniemy dzielić się i posługiwać w Kościele – wskazują członkowie grupy.