Piosenka Tygodnia: Wojtek Cugowski – Znowu będziemy się śmiać

Wykonawca: Wojtek Cugowski
Tytuł: Znowu będziemy się śmiać

„Nie martw się, to wszystko minie kiedyś. Trzeba żyć…” Tak zaczyna się najnowsza piosenka Wojtka Cugowskiego. Singiel zapowiada nową płytę, która ukaże się w kwietniu tego roku.

Do niedawna bracia Cugowscy – Piotr i Wojtek – swoje artystyczne dokonania firmowali właśnie nazwą Bracia. Przez ponad dwadzieścia lat „Cugowscy-juniorzy” zapracowali swoją działalnością na tworzenie i występowanie pod własnymi imionami. Utworowi towarzyszy klimatyczny teledysk, który został wyprodukowany staraniem Artysty i jego managementu.

Wojciech Cugowski urodził się w Lublinie. W latach 1991-1995 był wokalistą grupy Tipsy Train, a śpiewał również w zespole Alligators w latach 1995-1999. W 1997 roku zagrał pierwszy akustyczny koncert ze swoim bratem Piotrem – były to początki założonego przez nich zespołu Bracia, którego działalność datuje się od 2001 roku. Dwa lata później, w 2003 roku pismo „Gitara i bas” przyznało mu nagrodę w kategorii: Nadzieja roku. Kilka lat później, 9 czerwca 2007 roku wraz z zespołem Bracia wygrał festiwal „TOP trendy” w Sopocie oraz zajął drugie miejsce w opolskim konkursie „Premiery”.