Piosenka Tygodnia: Vox Gloria & Zespół Karoliny Kózki – Love song for Jesus

Wykonawca: Vox Gloria & Zespół Karoliny Kózki
Tytuł: Love song for Jesus

Wierni Parafii Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Diecezji Warszawsko-Praskiej, prowadzonej przez Ojców Pasjonistów, w ramach „Misji Gabriela” tworzą piosenki na chwałę Pana.

Do niedawna posługę sprawował tam Ojciec Grzegorz Szczygieł CP, obecnie proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Łodzi, który jest opiekunem duchowym grupy „Vox Gloria” i „Zespołu Karoliny Kózki”.

Muzycy od lat zaangażowani są w wielbienie Pana Boga śpiewem.

Ponadto Grzegorz Proniewski, poza uznanymi talentami graficzno-plastycznymi, jest wychowawcą młodzieży w ramach Skautów Europy oraz nauczycielem akademickim.

– Chcemy zebrać kwotę pozwalającą na realizację kolejnych piosenek na chwałę Pana, których celem jest ewangelizacja. Jest już jedna w pełni gotowa – chcemy jeszcze sześć, by wydać płytę – siedem to piękna liczba – mówią twórcy. Można ich wesprzeć, klikając poniższy link: https://zrzutka.pl/m287n2

Andrzej Kochman – zaangażowany w zakresie szeroko rozumianej rzeźby w słowie, ekonomista. Utwór „Love song for Jesus” został wydany nakładem Karoliny i Andrzeja Kochmanów jako podziękowanie dla Pana Boga za wyjście Karoliny z choroby nowotworowej.

Love song for Jesus | „Vox Gloria” & „Zespół Karoliny Kózki” – Piosenka Tygodnia Radia Niepokalanów:W realizacji projektu udział wzięli (fot. na górze, od lewej):

Agnieszka Andrzejuk „Zespół Karoliny Kózki” – śpiew, chórki
Kinga Rodak „Vox Gloria”– śpiew, chórki
Karolina Kochman „Zespół Karoliny Kózki” – instrumenty klawiszowe, śpiew, chórki
Anna Najda „Vox Gloria” – śpiew, pierwszy głos
Mariola Budziszewska „Zespół Karoliny Kózki” – śpiew, chórki

Muzyka – Karolina Kochman
Tekst – Andrzej Kochman
Aranżacja – Przemysław Grzelak, Music Studio
Miks i mastering – Wiesław Grzelak, Music Studio
Animacja: ANIMKO GP – Grzegorz Proniewski