Piosenka Tygodnia: TATO & Kasia Bogusz – Twoje Imię to mój dom

Wykonawca: TATO & Kasia Bogusz
Tytuł: Twoje Imię to mój dom

TATO to dwaj młodzi mężczyźni (Marcin Kamiński i Artur Cwudziński), którzy postanowili stworzyć i grać muzykę dla Boga. Boga, którego chcą nazywać Tatą, kochanym Ojcem tęskniącym za miłością swoich dzieci. Właśnie taką relację pragną głosić ze sceny, ukazać jej dobre owoce i uwielbiać dobrego Boga w Jego świętych nieznanych i cudownych obliczach. Muzyka TATO to głównie taneczne rytmy, prostota przekazu, słowa zaczerpnięte z Pisma i szczera radość z możliwości wspólnej modlitwy. Marcin i Artur kochają pielgrzymować na Jasną Górę i starają się żyć pełnią życia.

W Poniedziałek Wielkanocny grupa zaprezentowała piosenkę „Twoje Imię to mój dom”, zapowiadającą drugi album zespołu, który ukaże się na jesień 2021 roku. Gościem, a trochę nawet ‚współgospodarzem’ utworu jest Kasia Bogusz (owca, Dikanda, Deus Meus).
– Praca nad utworem przyniosła nam dużo radości ze wspólnego spotkania, tworzenia i modlenia i chcielibyśmy się tą radością podzielić. Radość jest zwielokrotniona, bo utwór mówi o mieszkaniu w zwycięskim Imieniu Jezus, Tego, który pokonał śmierć, i cieszymy się, że udało nam się dość spontanicznie, ale nieprzypadkowo, zgrać tak, żeby wydać go w idealnie pasującym do tego momencie – w Wielkanoc – tłumaczy Marcin Kamiński.

Partnerem projektu jest Fundacja MALAK. Klip stworzyła Marlena Solon.
– To dla nas niezwykle zaszczyt i wielka godność móc podzielić się z Państwem tym utworem, za który jesteśmy Dobremu Bogu z serca wdzięczni – wskazują twórcy.