Piosenka Tygodnia: Remigiusz Kuźmiński – Kiedyś

Remigiusz Kuźmiński | Oficjalna Strona Artysty

Wykonawca: Remigiusz Kuźmiński
Tytuł: Kiedyś

„Kiedyś” – to pochodzący z musicalu „Dzwonnik z Notre Dame” utwór w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego i jego własnej autorskiej interpretacji. Muzykę do niego napisał Alan Menken, a tekst Stephen Schwartz. Polską wersją tekstu opracowała Mira Kudła. W dubbingowanej wersji filmu piosenkę tę śpiewał także Mieczysław Szcześniak. Producentem i realizatorem nagrania jest Wytwórnia Nagraniowa MG Studio w Bydgoszczy pod kierownictwem Marcina Grzelli. Nagranie ukazało się w wersji cyfrowej i jest dostępne bezpłatnie w sieci na oficjalnej stronie artysty: www.remigiuszkuzminski.pl oraz na jego kanale YouTube.

Kompozycja jest przepełnioną wiarą i nadzieją modlitwą artysty o spokój, ład, porządek, uczciwość, rozsądek i miłość na całym świecie.

Remigiusz Kuźmiński – to absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej. Polski dyplomowany artysta-muzyk, wokalista i dyrygent. Związany ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki. Czynnie koncertuje na terenie całego kraju. Ma na swoim koncie wydanych kilka albumów płytowych, singli oraz teledysków. Rodowity Pałuczanin. Urodził się w Szubinie na Pałukach, a przez pierwsze lata życia wychowywał się w Zalesiu Barcińskim w Gminie Barcin.