Piosenka Tygodnia: Piotr Nowak – Póki światło w sobie noszę

Piosenka Tygodnia 20/2024 ( 13 – 19 maja )

Wykonawca: Piotr Nowak
Tytuł: Póki światło w sobie noszę

Po dłuższej przerwie Piotr Nowak powraca w znakomitej formie i pięknym stylu propozycją – „Póki światło w sobie noszę”(muzyka:Piotr Nowak, tekst: Staszek Głowacz). Wysoka jakość tego utworu, pod względem wykonawczym, aranżacyjnym i produkcyjnym sprawiła, że utwór został zgłoszony do tegorocznych opolskich „Premier”.

Materiał filmowy zrealizował w Małym Wiedniu, czyli w Bielsku-Białej

Piotr Nowak, to wokalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, znany do tej pory ze współpracy z Felicjanem Andrzejczakiem, a przede wszystkim z Robertem Chojnackim, z którym w 2016 roku nagrał album „Piątka” wydany przez Polskie Radio.

W 2021 roku postanowił zapracować na swoje własne konto i nazwisko. Praca się opłaciła. Nagrał bowiem krążek “83 38” z charakterną, finezyjną muzyką, znakomicie zaśpiewany, zaaranżowany i wyprodukowany. To doskonała wizytówka muzyczna tego dojrzałego artysty, który zabiera słuchacza w świat pełen prawdziwych emocji i swoich muzycznych fascynacji. Słychać i czuć, że jest prawdziwy do bólu, szczery i bezkompromisowy. Śpiewa to, co czuje, w sposób, w jaki czuje, idąc pod prąd wszystkim modom i trendom, poruszając w swoich utworach tematy najbliższe swojemu sercu.

Piosenka Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 7 i 16 ♪♪♪