Piosenka Tygodnia: Patrycja Kliber i Michał Niemiec – Matko Nadziei

Wykonawca: Patrycja Kliber i Michał Niemiec
Tytuł: Matko Nadziei

Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie to miejsce, które przyciąga coraz więcej par proszących o dar życia. W październiku 2023 mija 5 lat działania skupionej wokół Sanktuarium wspólnoty Modlitwa o potomstwo. Podczas comiesięcznych spotkań uczestnicy dowiadują się również o kolejnych cudach, jakie dzieją się w tym niezwykłym miejscu.

Z okazji kolejnej rocznicy dzieła, premierę ma utwór „Matko Nadziei”, dedykowany Pani Matemblewskiej. Niebawem powstanie również teledysk. Autorką tekstu jest Monika Maśnik-Mazowiecka, a muzyki – Paweł Bębenek. Utwór zaśpiewał duet: Patrycja Kliber i Michał Niemiec.

Ponadto w różnych kościołach w całej Polsce odprawiane są Msze Święte w intencji małżeństw, starających się o potomstwo, przed każdym 8 dniem miesiąca na fanpage: https://www.facebook.com/modlitwaopotomstwo znajduje się aktualną rozpiska Mszy.

W ramach dzieła powstała także róża różańcowa, do której można zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.roza.modlitwaopotomstwo.pl

Istnieje już 99 róż różańcowych, w których modli się 2452 osoby, a każdego miesiąca wspólnota odpisuje na ok. 2 tysiące próśb o modlitwę w 11 językach.

Efekt tych modlitw jest bardzo łatwo mierzalny, wiadomo już o 1134 wymodlonych maluchach!

Piosenka Tygodnia w Radiu Niepokalanów codziennie o godz. 7 i 16 ♪♪♪