Piosenka Tygodnia: Mateusz Ziółko – Obiecaj mi

Wykonawca: Mateusz Ziółko

Tytuł: Obiecaj mi

Najnowsza piosenka  Mateusza Ziółko to zapowiedź kolejnego albumu, który pojawi się już jesienią.   

O czym jest nowa piosenka Mateusza? W materiale prasowym czytamy:

Obiecaj mi uświadamia, że czas biegnie, że wszystko przemija. I dobre, i złe chwile. O tych złych nie warto pamiętać i ich we wspomnieniach pielęgnować. Często przyczyną niepowodzeń jesteśmy my sami. Popełniamy błędy, których nie sposób naprawić, ale od najbliższych osób oczekujemy wybaczenia. I gdy jesteśmy kochani – i sami kochamy – to możemy liczyć na taki odruch serca. Tylko wtedy życie, które pędzi, ma sens – gdy przy boku jest ktoś, kogo możemy być pewni. Że nas nie zostawi w potrzebie, nie zawiedzie naszego zaufania, nie złamie nam serca, nie oszuka i nie zrani. Nie odejdzie nawet wtedy, gdy go zawiedziemy” – wskazuje wokalista.

Do sieci  trafił także teledysk, który realizowany był w miejscowości Kuflew na terenie zabytkowego folwarku, gdzie znajduje się dworek z drugiej połowy XIX wieku oraz otaczający go przepiękny park krajobrazowy. Klip wyreżyserował Kamil Krawczycki.

Mateusz Ziółko – pianista, wokalista oraz autor muzyki i tekstów. Przygodę z muzyką zaczął jeszcze jako dziecko od gry na pianinie. W wieku 15 lat założył swój pierwszy zespół. W 2013 roku został zwycięzcą w konkursie Super Debiuty podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2017 roku wydał debiutancki album pt. „Na nowo”.