Piosenka Tygodnia: Karo Szczurowska ft. Antek Smykiewicz – Poranna

Wykonawca: Karo Szczurowska ft. Antek Smykiewicz 

Tytuł: Poranna                                                      

Finalistka 1. edycji The Voice KidsKaro Szczurowska, zaprosiła do współpracy starszego kolegę z pierwszej edycji Voice of Poland – Antka Smykiewicza. 

Do utworu „Poranna”   powstał klimatyczny teledysk, w którym udało się uchwycić i zatrzymać ostatnie słoneczne chwile mijających wakacji.  Utwór jest zapowiedzią premiery debiutanckiej płyty Karo Szczurowskiej, która ukaże się już tej jesieni. 

Karo Szczurowska to 17-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim  talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby zostać lekarzem. Ale jednocześnie chce dalej rozwijać się jako wokalistka i kompozytorka.
Antek Smykiewicz to   popularny wokalista, kompozytor, autor tekstów. Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy  miesiące  po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na  oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W  2016 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza „Nasz Film”.