Piosenka Tygodnia: Julia Rosińska – Twoje oczy, Twoje ręce

Wykonawca: Julia Rosińska

Tytuł: Twoje oczy, Twoje ręce

Jej kariera rozpoczęła się u boku Jana Tadeusza Stanisławskiego i Bohdana Smolenia. Była zapraszana do projektów m.in. przez Katarzynę Skrzynecką, Ryszarda Rynkowskiego, Roberta Janowskiego czy Grzegorza Tomczaka. 

Ostatnie lata zaowocowały duetem z Grzegorzem Kopalą i czterema płytami, które były wielkim sukcesem na rynku muzyki chrześcijańskiej. 

Po wielu latach działalności artystycznej i wspierania swoim talentem innych artystów, postanowiła nagrać „co jej w duszy gra”.  

– Zachęcona przez przyjaciół i uczniów, zabrałam się do pracy. I jestem przeszczęśliwa, że w końcu mam swoją „kropkę na i”, którą dzielę się ze światem. Każda piosenka jest osobista i stoi za nią jakaś historia. Oddaję w Wasze ręce moje ukochane, wymodlone i wytęsknione dziecko – tak o swoim solowym debiucie, płycie „Ciałem, słowem, gestem” opowiada Julia Rosińska. 

Nasza Piosenka Tygodnia to jeden z 15 utworów, które odnajdziemy na autorskim krążku artystki.

Julia Rosińska – wokalistka studyjna i estradowa, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego i Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Ukończyła Arteterapię na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pełni ponadto rolę wykładowcy akademickiego m.in.  w Akademii Muzycznej im. Jana Ignacego Paderewskiego w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile.