Piosenka tygodnia: Dorota Miśkiewicz & Henryk Miśkiewicz – Nasze senne sprawy

Wykonawca: Dorota Miśkiewicz & Henryk Miśkiewicz
Tytuł: Nasze senne sprawy

Piosenka „Nasze senne sprawy” to jeden z ośmiu utworów, które odnajdziemy na krążku pt. „Nasza Miłość”. Płyta jest pierwszym, wspólnym projektem ojca i córki, saksofonisty i wokalistki jazzowej. Nieprzypadkowo ukazuje się w roku 70. urodzin Henryka Miśkiewicza.
– Kiedy obok mnie jest Tata, towarzyszy mi poczucie bezpieczeństwa. W domu i na scenie. Dlatego lubię z nim grać! Zawsze lubiłam. Oczywiście jest to stan wynikający nie tylko z relacji córka-ojciec, ale przede wszystkim z nieprzeciętnego talentu Taty – tłumaczy Dorota Miśkiewicz.

„Nasza Miłość” to kolejny muzyczny pomysł Doroty, która nie ukrywa, że płyta jest jej osobistym prezentem z okazji urodzin muzyka. Większość utworów, które znalazły się na płycie skomponował Henryk Miśkiewicz – są wśród nich napisane przez niego wiele lat temu melodie instrumentalne, do których dopiero teraz stworzone zostały teksty.
– Płyta jest pomysłem Doroty, ale radość z jej powstawania była wspólna. Byłoby dobrze, gdyby to szczęście było nie tylko naszym, ale żeby choć w najmniejszym stopniu przeniosło się ono na innych – podkreśla artysta.