Piosenka tygodnia 43/2016 24 – 30 października

antek_smykiewiczWykonawca: Antek Smykiewicz
Tytuł: Cud

„Cud” to międzynarodowa produkcja, która powstała przy współpracy Antka z takimi producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman) , Connor Reeves (Joss Stone, Rod Stewart, Tina Turner) oraz Joe Kilington. Teledysk do singla powstał w malowniczej Toskanii i opowiada piękną historię o nadziei oraz o tym, że warto …. wierzyć w Cud!
Utwór zapowiada niezwykłą reedycję debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza – „Nasz Film” Deluxe Edition, którego premiera miała miejsce już 21.10.

Na płycie, oprócz utworu „Cud” znajdziecie aż 5 premierowych piosenek, oraz 2 nowe wersje największych hitów Antka Smykiewicza – „Pomimo burz” oraz „Limit szans”.

„Jak już powszechnie wiadomo życie to nie bajka, a obyczajowa historia oparta na faktach, niekoniecznie zakończona happy endem. Bywa że bliscy nam ludzie odchodzą…

Bywa że nasze starania i praca pomimo szczerych chęci kończą się sromotnym fiaskiem i nie do końca rozumiemy, dlaczego. Co nam wtedy pozostaje, jak nie właśnie nadzieja? Moja piosenka, to krótka historia o trwaniu mimo przeciwności losu i wierze w lepsze jutro – kiedyś ktoś powiedział że „…noc jest najciemniejsza tuż przed świtem….” – trzeba tylko uwierzyć, że świt w ten, czy inny sposób nadejdzie. Czasem wystarczy odrzucić sprzed oczu negatywne myśli i go po prostu dostrzec. Chciałem przez ten utwór wysłać w świat trochę pozytywu i mam nadzieję że mi się to udało.

Antek Smykiewicz