PIOSENKA TYGODNIA: Sylwia Przybysz – Pomimo

Piosenka Tygodnia 04/2018 (22 – 28 stycznia):

Wykonawca: Sylwia Przybysz
Tytuł: Pomimo

Słowa: Adrian Owsianik, Natalia Wójcik, Sylwia Przybysz
Muzyka: Adrian Owsianik

Jest to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty „Czas”. Utwór „Pomimo” opowiada o tym, że zawsze warto walczyć do ostatniej chwili. Nawet jeżeli jest już naprawdę źle i wydaje się, że nie ma szans na poprawę sytuacji. Album “Czas” oficjalną premierę będzie miał 2 marca.

„Czas” to trzeci album w karierze młodej wokalistki, która dzięki naturalnemu urokowi i pozytywnej postawie zdobywa coraz więcej fanów.

Sylwia Przybysz jest wschodząca gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Młoda wokalistka trzy lata temu została odkryta przez wytwórnię muzyczną My Music. Polska wokalistka urodziła się 28 sierpnia 1998 roku. Jako nastolatka zaczęła prowadzić swój kanał na YouTube. Wówczas młoda dziewczyna nagrywała covery piosenek autorstwa znanych gwiazd. Muzyczny talent Sylwii został odkryty przez wytwórnię muzyczną MyMusic.

W 2015 roku zyskała tytuł laureatki konkursu Youtube Young Stars 2015. W tym samym roku była premiera debiutanckiego singla, który został nagrany w duecie z Mezo. Piosenka promowała pierwszy album artystki. W styczniu 2016 roku zdobyła tytuł “Najlepszy debiut roku 2015”, który został przeprowadzony na MUZOTAKT.pl. Dyskografię artystki zamyka album “Tylko raz” wydany w 2016 roku.