PIOSENKA TYGODNIA: Margaret – Byle jak

Piosenka Tygodnia 03/2018 (15 – 21 stycznia):

Wykonawca: Margaret
Tytuł: Byle jak

Utwór pochodzi z wydanej w 2017 roku płyty „MONKEY BU$INESS” i jest jednym z dwóch bonusowych utworów na płycie, nagranych wyjątkowo w języku polskim!

Muszę się przyznać, że za każdym razem kiedy oglądam ten film oraz kiedy słucham tych piosenek… czuję się bardzo skrępowana. „Ściągam” z siebie modowe fatałaszki i otwieram się przed Wami totalnie. Wypowiadam słowa proste, ale bardzo mocne, nacechowane ogromnymi emocjami. To mnie bardzo onieśmiela – mówi artystka.

Z piosenką „Byle jak” związany jest projekt filmowy pt. MARGARET – FILM. Jest on ilustracją dwóch polskojęzycznych utworów z płyty Monkey Business: Nie chcę i Byle jak. Oprócz Margaret na dużym ekranie zobaczymy również Wojtka Zielińskiego, Wojtka Sikorę oraz Lea Aksinowicz. Reżyser – Kondrad Aksinowicz – z którym artystka współpracuje już od jakiegoś czasu, tak mówi o tym wyjątkowym projekcie: – To co mnie urzekło w tym projekcie to połączenie wątku fabularnego z dwiema niezależnymi od siebie piosenkami, które przez muzykę, klimat i słowa i wątek fabularny łączą całość w spójnie opowiedzianą historię.