ODDANIE33 z ojcem Wenantym Katarzyńcem. 33-dniowe rekolekcje startują już 13 czerwca. Będą emitowane na antenie RN

Rekolekcje ODDANIE33 to trwające 33 dni rekolekcje przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną zawierzyć się Matce Bożej lub odnowić dokonane już wcześniej zawierzenie. Organizatorem rekolekcji są ojcowie Franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej.

Uczestnicy rekolekcji będą mogli zapoznać się z historią życia oraz nauczaniem niezwykłego, maryjnego orędownika – ojca Wenantego Katarzyńca.

Już 13 czerwca rusza pierwsza Edycja rekolekcji ODDANIE33 z ojcem Wenantym Katarzyńcem. Rekolekcje potrwają do 16 lipca. Uroczyste zakończenie rekolekcji z aktem zawierzenia będzie mieć miejsce w bazylice kalwaryjskiej – 16 lipca, podczas sumy o godzinie 11:00.

UWAGA! Rekolekcje ODDANIE33 z ojcem Wenantym Katarzyńcem będą emitowane na antenie Radia Niepokalanów. Codziennie o godz. 14.30

Osoby, które nie dadzą rady uczestniczyć w wydarzeniu osobiście – będą mogły łączyć się z pozostałymi uczestnikami poprzez transmisję internetową, na kanale YT: Kalwaria Pacławska (https://www.youtube.com/@kalwariapacawska1364)

Rekolekcje z ojcem Wenantym to najnowsza wersja znanych w całych Polsce rekolekcji ODDANIE33. Ojciec Wenanty, który za życia niezwykle skutecznie wspierał dzieło ojca Maksymiliana jest także i dzisiaj cudownym orędownikiem i nieocenionym wsparciem na drodze rozwoju duchowego. Świadczą o tym liczne świadectwa osób, które doświadczają za jego wstawiennictwem wielu różnego rodzaju łask. Dzieło zawierzenia Maryi jest w naszej Ojczyźnie cały czas niezwykle żywe, niech więc nie dziwi nas, że zapragnął wziąć w nim udział również sam ojciec Wenanty.

Rekolekcje będą dostępne w formie krótkich materiałów audiowizualnych oraz w pełnej formie – w postaci książki.
Wszystkie informacje o projekcie oraz materiały rekolekcyjne dostępne będą na stronie: www. wenanty.pl oraz na kanałach:

FB: Sanktuarium Kalwaria Pacławska: >>https://www.facebook.com/KalwariaPaclawskaSanktuarium

Książkę zawierającą pełną wersję rekolekcji będzie można zamówić przez stronę: www.wenanty.pl lub przez stronę: www.bratnizew.pl

Franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej serdecznie zapraszają wszystkich chętnych, aby z rekolekcjami łączyć się codziennie na żywo – podczas transmisji z Różańca Świętego, który rozpoczyna się o godzinie 20:30. Transmisję można będzie znaleźć na podanych wyżej kanałach Sanktuarium Kalwaryjskiego. Każdorazowo będzie mieć miejsce różaniec, po nim fragment rekolekcji ODDANIE33 oraz apel maryjny.