Nowość w RN: STRUMIEŃ ŁASKI. Audycja o Odnowie w Duchu Świętym

Ojciec Święty Franciszek powiedział (w 50. rocznicę powstania ruchu Odnowy Charyzmatycznej, obchodzoną w Rzymie w czerwcu 2017 r.), że Katolicka Odnowa Charyzmatyczna jest strumieniem łaski dla całego Kościoła
„Ten strumień łaski jest dla całego Kościoła, nie tylko dla niektórych, i nikt z nas nie jest «panem», a wszyscy inni sługami. Nie. Wszyscy jesteśmy sługami tego strumienia łaski. Przez to doświadczenie przypominajcie nieustannie Kościołowi o potędze modlitwy uwielbienia. Oddawania chwały, które jest modlitwą wdzięczności i dziękczynienia za bezinteresowną miłość Boga”

Rozpoczynamy cykl spotkań z osobami zaangażowanymi w rozwój tej nie przez wszystkich dobrze znanej przestrzeni działania Ducha Św. jaką jest Odnowa Charyzmatyczna. Mamy nadzieję, że te rozmowy nie tylko wyjaśnią pytania czy rozwieją wątpliwości, ale również zachęcą Państwa do doświadczenia czym ten strumień łaski jest, już nie teoretycznie ale przez osobisty kontakt z tą wspólnotą.

SŁUCHAJ: ostatnie soboty miesiąca – godz. 10.15

Gościem pierwszej w tym cyklu audycji będzie Ania Pliszka – wieloletni koordynator Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warszawskiej.

SŁUCHAJ: sobota, 29 lipca – godz. 10.15