Niezwykle skuteczna MODLITWA O UZDROWIENIE św. Ojca Pio

Św. Ojciec Pio jest niezwykle skutecznym orędownikiem w wielu sprawach. Liczne świadectwa dowodzą, że chętnie pomaga cierpiącym na różne choroby. Ten pokorny franciszkanin zawsze był bardzo wrażliwy na ludzkie cierpienie. Zainspirowało go to do stworzenia Domu Ulgi w Cierpieniu, dla tych, którzy bardzo ciężko i boleśnie przechodzą swoje choroby. Także dziś, gdy przebywa już w niebie, nie jest obojętny na nasze prośby. Sam niegdyś mówił, że po śmierci zrobi więcej hałasu niż za życia.

Modlitwa, którą Wam przedstawiamy to tłumaczenie pięknej modlitwy ułożonej przez Ojca Pio.


MODLITWA O UZDROWIENIE ŚW. OJCA PIO

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, abym uwierzył, że Twoja dobra wola jest dla mnie, mojego umysłu, ciała i duszy.

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

Tekst modlitwy za: ojciecpio.kalisz.pl